Top


آیا شما نیز با معزل خشک کردن لباس های شسته شده بروبرو هستید؟ آیا از بند های آپارتمانی قدیمی که با مشکل زنگ زده مواجه بودن خسته شده اید؟ آیا از کم بودن فضای این بند ها برای خشک کردن لباس ها کلافه شده اید؟ در این مقاله همراه ما باشید با معرفی بند رخت تاشو فلزی با کیفیت و قیمت مناسب که بهترین جایگزین برای نمونه های قبلی می باشد.

 

 

راه حل این مشکل خرید یک بند رخت آپارتمانی ایستاده می باشد که در هنگام باز شدن دارای ابعاد  93*55*148می باشد و به شما فضای کافی برای خشک کردن انواع لباس را می دهد. شما از این بند رخت می توانید برای خشک کردن پالتو و مانتو نیزاستفاده کنید.

 

 

این بند رخت اپارتمانی فلزی، که به دلیل اینکه از فلز آلومنیوم ساخته شده است ضد زنگ بوده و در اثر رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود و شما با خیال راحت می توانید سالها از آن استفاده کنید بدون نگرانی از زنگ زدگی و خراب شدن احتمالی آن.

 

 

از مهمترین ویژگی های یک بند رخت آپارتمانی می توان به ابعاد کوچک آن هنگام جمع کردن اشاره کرد که به اندازه ای باشد که براحتی قابل حمل و نگهداری باشد و استفاده از آن راحت و آسان باشد.

 

 

این رخت آویز دارای دو طبقه می باشد که طبقه زیرین آن برای خشک کردن البسه نوزاد مناسب می باشد و همچنین برای خشک کردن انواع جوراب و دستمال تنظیف نیز مناسب می باشد.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به وزن ایده آل آن اشاره کرد که در حدود 5.300  کیلوگرم می باشد و امکان حمل و جابجایی راحت این محصول را فراهم می آورد. شما از این محصول می توانید در تراس آپارتمان یا حیاط خلوت منزل خود به راحتی استفاده کنید.

 

 

برای خرید این محصول لازم نمی باشد که مدت زمان زیادی از وقت خود را صرف بازدید از نمایشگاه ها و فروشگاه های لوازم خانگی بکنید. شما براحتی می توانید ازطریق اینترنتی این محصول را خریداری نموده و با کمال آرامش خاطر از آن استفاده کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  99000 تومان

خرید محصول