Top


از فواید استفاده از ماساژ می توان به  تسکین عوارض بسیاری از بیماری ها از جمله سردرد های تنشی، کاهش اضطراب، بهبود گرفتگی های عضلانی و کوفتگی های ناشی از سبک زندگی می باشد.

 

 

استفاده از ماساژ می تواند به دلیل کاهش دردهای ناشی از فیبرومیالژی، کاهش اضطراب و بهبود کیفیت خواب باعث بالا رفتن  سطح کیفیت زندگی شما بشود و شما احساس آرامش بیشتری را احساس کنید.

 

 

شاید یکی از دلایل شما برای استفاده نکردن از ماساژ درمانی را نداشتن وقت برای رفتن به مراکز ماساژ اعلام کنید اما شما می توانید با خرید یک روکش صندلی ماساژور ارزان بدون نیاز به مراجعه به مراکز ماساژ از یک ماساژ خوب بهرمند شوید.

 

 

شما با در اختیار داشتن این محصول در محل کار و روی صندلی دفتر خود یا حتی هنگام رانندگی می توانید از یک ماساژ لذت بخش در نواحی کمر، نشیمنگاه، گردن و کتف استفاده کنید و با دردهای ناشی از یکجا نشیی خدا حافظی کنید.

 

 

شما می توانید با تهیه یک روکش صندلی ماساژور برای ماشین خود در هنگام رانندگی حتی از زمان هایی که در ترافیک هستید نیز به خوبی استفاده نموده و رفع خستگی کنید.

 

 

روکش صندلی خودرو ماساژور نیو استار TL-2005Z-F محصولی با 6 موتور ماساژ فوق العاده که شما می توانید از این  این روکش صندلی ماساژور بر روی صندلی خودرو و همچنین بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید. 

 

 

این محصول دارای 8 برنامه ماساژ می باشد و به راحتی می توانید در هنگام ماساژ حالت حرارتی را فعال یا غیر فعال نمائید، طول کابل فندکی این محصول  115 سانتی متر می باشد و دارای کابل آداپتور برق شهری  با طول180 سانتی متر می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید