Top


با شروع فصل گرما و ازدیاد حشرات موذی پرنده میزان استفاده از حشره کش ها به طرز چشم گیری افزایش پیدا می کند. در همین حین میزان مسمومیت با انواع حشره کش های خانگی افزایش پیدا می کند.

 

 

مسمومیت های ناشی از این حشره کش شایع می شود از علائم مسمومیت با حشره کش های خانگی میتوان به علائمی مانند عوارضی شبیه سرماخوردگی و با آبریزش از بینی و دهان، اشک ریزش و تعریق پوستی همراه است و چنانچه سم زیادی وارد بدن شود، ریه ها درگیر و مشکلات تنفسی و حتی مرگ عارض می شود.

 

 

هنگام مسمومیت با حشره کش های خانگی میزان علائم می تواند متفاوت باشد، این حشره کش ها مانند سموم کشاورزی ایجاد مسمومیت می کند. و بروز علائم در این مسمومیت ها بستگی به میزان قدرت حشره کش دارد.

 

 

این روزها برای حل این مشکل از حشره ‌کش‌ های برقی در بسیاری از خانه ‌ها و رستوران‌ ها استفاده می ‏شود.

 

 

از جمله این حشره کش های برقی می توان به لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات اشاره کرد که علاوه بر اینکه می توان از آن به عنوان یک لامپ فلورسنت استفاده کرد می توان به کمک آن از شر حشرات موذی پرنده راحت شد.

 

 

روش کار این لامپ حشره کش برقی به این صورت می باشد که با نور ایجاد نور بنفش حشراتی مانند پشه و مگس و ... را به خود جذب کرده و در تله الکتریکی خود نابود می کند.

 

 

با داشتن این محصول خارق العاده دیگر نیازی به استفاده از سموم و حشره کش های شیمیایی مضر و حساسیت زا نخواهید داشت.

 

 

 

حشره کش برقی زپ لایت بسیار کم مصرف است و می توانید این دستگاه خارق العاده را مرتب به برق زده و از آن برای مدت طولانی استفاده نمایید.

 

 

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید این محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. اصالت کالا و قیمت مناسب کی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت : 39,000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید