Top


اگر شما هم بخاطر موقعیت شغلی و زندگی خود زیاد روی صندلی می نشینید و ساعت های زیادی را روی صندلی می گذرانید حالا چه صندلی در محل کار و چه صندلی خودرو، بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از یک روکش صندلی ماساژور ارزان است. در ادامه بیشتر درباره ی آن می خوانیم.

 

کنترل سیمی چندکاره

 

این روکش صندلی یک بند کشی دارد که شما می توانید به آسانی این روکش را به هر نوع صندلی وصل کنید و برای انواع صندلی ها نیز مناسب می باشد.

 

دارای حالت حرارت و گرما دهی برای تسکین انواع دردها

 

شما از این روکش صندلی استفاده کنید و دیگر نگران هیچ ترافیکی نباشید. زیرا در مدتی که در ترافیک هستید بهترین زمان استفاده از این روکش هست. هم فرصت آن را دارید و هم دیگر از ترافیک خسته نمی شوید و با این ماساژور ریلکس می کنید.

 

دارای 5 موتور ماساژ در سه ناحیه مهم کمر، شان و گردن

 

این روکش صندلی 5 موتوره است و دارای حالت حرارتی و لرزشی است و در سه ناحیه اصلی بدن ماساژ می دهد که سه ناحیه عبارتند از شانه؛ کمر و گردن. بیشترین درد های عضلانی و عصبی نیز در این سه ناحیه هستند.

 

مناسب برای خانه، خودرو و دفتر کار

 

برای استفاده از این ماساژور نیز نگران تامین برق آن نباشید. زیرا هم با برق شهری کار می کند و از برق 220 ولت پشتیبانی می کند و هم با فندکی خودرو کار می کند و از برق 12 ولت نیز پشتیبانی می کند.

 

دارای عملکرد حرارتی

 

بنابراین با خرید این روکش صندلی ماساژور مثل این است که یک ماساژور حرفه ای استخدام کرده اید که همه جا و در همه ساعات با شما حضور دارد و می توانید تنها با یک بار هزینه کردن تا همیشه از آن استفاده کنید.

 

 دارای 5 موتور

 

برای مشاهده و خرید روکش صندلی ماساژ خودرو روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان

 

دارای بند کشی برای اتصال به صندلی خودرو