Top


 تفاوت هدفون(headphone) و ایرفون(earphone):

این روزها هدفون ها را می توان دوست صمیمی بسیاری از افراد خواند. افراد زیادی همزمان با کارهای روزانه شان از همراهی این دوست خوش سخن لذت می برند. اما آیا هدفون و ایرفون با هم تفاوتی هم دارند؟

هدفون-گردنی

پاسخ این است که به طور کلی می توان گفت ایر فون ها، هدفون های کوچک تر هستند. تفاوت دیگر این دو انست که طریقه ی استفاده شان کمی متفاوت است. ایرفون ها اتصال با سیم یا بی سیم دارند اما هدفون ها با استفاده از کابل و یو اس بی قابل استفاده هستند.

هدفون-پشت-گردنی-بی-سیم

برای خرید بهترین هدفون یا ایرفون چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

انواع-هدفون-گردنی

پاسخ این سوال بستگی به فرد خریدار دارد. اما به طور کلی باید توجه داشته باشید که این دوستان، به طور مستقیم با گوش شما در تماس هستند، پس باید در خرید خود دقت کنید. خریداز برندهای شناخته شده که امتحان خود را پس داده اند اولین قدم است.

هدفون-پشت-گردنی-ارزان

بعد از ان اگر ایرفون میخرید، ان را بر اساس سایز گوشتان انتخاب کنید. یک ایرفون خوب، باید به راحتی در گوش شما قرار بگیرد و ثابت بماند.

هدفون-بلوتوثی-گردنی

همچنین از لحاظ صدا، هدفون و ایرفون خوب باید به گونه ای باشد که اجازه ی ورود صداهای محیطی به گوش را ندهد و صدای پخش را به بیرون از گوش انتقال ندهد.

هدفون-پشت-گردنی-بی-سیم

در نهایت به شما بهترین هدفون گردنی بی سیم استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand دارای طراحی بسیار خاص و زیبا است که با رنگ بندی زیبایی که دارد قابلیت ست کردن با انواع تیپ های اسپورت را دارد.

خرید-هدفون-دورگردنی

برای خرید هدفون دورگردنی روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

قیمت: 139000 تومان

 

 

خرید محصول