Top


بند رخت تاشو آپارتمانی

با افزایش روز افزون جمعیت و  تمایل به آپارتمان نشینی با مشکل اساس فضا برای خشک کردن لباس های شسته شده روبرو هستیم . اما رخت آویز های تاشو آپارتمانی، گزینه مناسبی به عنوان  جایگزینی برای بند رخت های سنتی در آپارتمان ها  می باشد.

 

 

طراحی فوق العاده و ابعاد مناسب بند رخت تاشو موجب می شود که استفاده از این محصول در آپارتمان ها، هتل ها، خوابگاها و به طور کلی هر مکانی که با مشکل کمبود فضای روبرو هستند آسان می کند.

 

 

با اندکی توجه به این محصول متوجه می شویم که طراحان این رخت آویز تاشو، تلاشی در جهت طراحی و تولید محصولی کارآمد و با طول عمر مفید بالا که بتوان از آن به راحتی در فضای های کوچک استفاده کرد، نموده اند.

 

 

 جنس بدنه این بند رخت تاشو از آلومنیوم مقاوم می باشد که علاوه بر استقامت بالا می توان به ضد زنگ بودن این محصول اشاره کرد و دیگر شما نگرانی برای استفاده از این رخت آویز فلزی نخواهید داشت.

 

 

از دیگر محاسن این بند رخت آپارتمانی می توان به وزن کم آن اشاره کرد که کاربری آن را آسان نموده و جابجایی آن برای همه افراد خانواده امکان پذیر می باشد.

 

 

این رخت آویز به هنگام باز شدن دارای ابعاد ایده آل می باشد و امکان پهن کردن انواع لباس از جمله مانتو، شلوار، شال و ... را به شما می دهد.

 

 

این بند رخت تاشو دارای دو طبقه می باشد که از طبقه زیرین می توان برای خشک کردن لباس های نوزادان، کفش، دستمال تنظیف و غیره استفاده کرد.

 

 

با توجه به ابعاد مناسب، وزن کم و  طراحی عالی  این محصول،  خرید رخت آویز آپارتمانی به عنوان گزینه مناسب برای استفاده در منزل محسوب می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول به وبسایت تک سبد مراجعه نموده و یک خرید راحت و مطمئن را تجربه کنید.

 

 برای خرید محصول به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت 79000 تومان

خرید