Top


یکی از معضلاتی که ما در طول روز و یا شب ها با آنها درگیر هستیم وجود حشرات موذی و مزاحم هستند که علاوه بر نیش زدن و احساس بد خارش و تورم موجب انتقال انواع بیماری ها می شوند.

 

کم مصرف

 

 

همه ما در منازل و واحد های فروشگاهی، صنعتی، تولیدی و خدماتی و.. به نوعی با انواع این حشرات مواجه می شویم.

 

 کم مصرف

  

هر کدام از روش های دفع حشرات مزایا و معایب خود را دارند .در زیر نگاه کوتاهی به مضرات این حشره کش ها می پردازیم:

 

 

مصرف انرژی درجه A

 

اسپری و سموم حشره کش

این روش گرچه اثر فوری در دفع این جانوران دارد اما استفاده از آن تاثیر مستقیم و فوری نیز بر روی انسان و محیط زیست خواهد داشت. مواد شیمیایی موجود در این سموم اثرات مخربی بر روی اعصاب و ریه ها دارد و مشکلات تنفسی و آلرژیک حاد ایجاد میکندضمن اینکه حشرات نیز با توسعه و رواج این روش نسبت به این محصولات مقاوم تر شده اند.

 

بدون عوارض

 

 

حشره کش های قرصی:

این محصولات دارای ماده پرمترین هستند که بر روی اعصاب اثر مسقیم دارند. ضمنا استفاده از این قرص ها در خانه خطر دسترسی کودکان و بلعیدن آن را به همراه دارد که منجر به مسمومیت یا حتی مرگ می شود.کلیه عوارض اسپری ها در مورد قرص ها نیز صادق است.

 

نوردهی بالا

 

 

حشره کش های التراسونیک یا مغناطیسی :

این مدل از حشره کش ها بدون بو یا مواد شیمیایی هستند و لی استفاده از آنها به مرور بر روی اعصاب اثر گذاشته و امواج مغناطیسی منجر به بروز سردرد،چشم درد و سرگیجه می شود.

 

نصب اسان

 

 

حشره کش های برقی مدل های قدیمی:

این روش نیز روش پرکاربرد و مرسومی جهت دفع این حشرات است. اما طراحی این دستگاه ها به گونه ایست که دست زدن به آن به خصوص برای کودکان منجر به سوختگی و برق گرفتگی می شود.مدل های قدیمی این حشره کش ها بسیار پر مصرف اند و هزینه برق را افزایش می دهند.

 

قیمت مناسب

 

 

استفاده از جدیدترین حشره کش برقی مدل لامپ:

این حشره کش مانند یک لامپ با نور مهتابی LED بسیار کم مصرف و با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه بدون نیاز به هر هزینه دایمی و جانبی  می باشد.

 

نور چراغ خواب زیبا

 

 

با دو مرحله که میتوان چراغ LED و حشره کش را همزمان روشن کرد و یا فقط حشره کش روشن باشد و چراغ ال ای دی را خاموش کنید.این محصول بسیار ایمن و کاربردی می باشد. به دلیل مدل طراحی و استفاده برای کودکان هیچ خطری به دنبال ندارد. می توان گفت یکی از روش های بدون عارضه و موثر در از بین بردن این حشرات استفاده از لامپ حشره کش ال ای دی می باشد.

 

 

کاربردی

 

 

روش استفاده

کافی است جهت روشن کردن این محصول لامپ را درون سرپیچ ببندید و کلید برق را مانند یکی از لامپ های خانه روشن نمایید.

 

کیفیت بالا

 

حشره کش و لامپ LED همزمان روشن میشود، اگر یک مرتبه دیگر کلید را فشار دهید و مجددا سریع چراغ را روشن کنید حالت حشره کش روشن می شود که در هنگام خواب نیز می توانید از این حالت هم برای دورکردن و کشتن حشرات و هم به عنوان چراغ خواب استفاده نمایید.

 

 

طول عمر بالا

 

 

این محصول قابل استفاده در همه مکان ها به جز فضا های مرطوب مانند حمام می باشد. در هنگام استفاده از این محصول باید به نکات زیر توجه فرمایید:

1-حشره کش برقی را نزدیک مواد اشتعال زا نگذارید.

2-از دست زدن به لامپ حشره کش فورا پس از خاموش شدن خودداری کنید.

3-حشره کش را از دسترس اطفال دور نگه دارید.

 

سفارش آنلاین

 

از دیگر ویژگی های این محصول طول عمر بالا، مصرف انرژی درجه A، نوردهی مناسب، کیفیت بالا و کاربردی بودن از ویژگی های این محصول می باشد.شما می توانید هم اکنون این محصول را به صورت اینترنتی از ما سفارش دهید.

 

 

ارسال فوری

 

 

جهت خرید لامپ حشره کش برقی و کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت : 39000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول