Top


ظرف غذای برقی لانچ باکس HL-L300

این روزها با شیوع انواع بیماری های ناشی از مصرف مواد غذایی حاضری و فست فود ها، بیشتر افرادی متناسب با کار و تحصیل بخش زیادی از زمان خود را در خارج از منزل سپری می کنند به منظور حفظ سلامتی ترجیح به مصرف مواد غذایی سالم و غذاهای خانگی دارند.

 

 

 

استفاده ازیک ظرف غذا برقی مخصوص محل کار مناسب برای این افراد یک نیاز اساسی می باشد. ظرف غذایی که علاوه بر ابعاد مناسب، امکان حفظ دمای مواد غذایی را نیز فراهم کند.

 

 

 

پیشنهاد ما استفاده از ظرف غذای برقی لانچ باکس HL-L300 می باشد که یک محصول نوین و پر کاربرد برای همه افرادی می باشد که مدت زمان زیادی را بیرون از منزل سپری می کنند.

 

 

 

ظرف غذای برقی چند کاره، محصولی با طراحی نوین و بسیار کاربردی است. ظاهر ساده و در عین حال زیبای این محصول را می توان از ویژگی های اولیه آن دانست .

 

 

 

 بدنه محصول از جنس پلاستیک و ظرف داخلی آن از جنس استیل ضد زنگ و با کیفیت می باشد .

 

 

ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل HL-L300 lunch box electric mess محصولی بسیار کاربردی و جالب است که در زمانی کوتاه غذا را گرم می کند بدون آنکه بسوزد یا بوی بد بگیرد.

 

 

با استفاده از این ظرف غذا، شما نیاز به ماکروویو و اجاق گاز برای گرم کردن غذای خود ندارید و تنها کافی است درب ظرف را بسته و آن را به پریز برق بزنید، در مدت زمان کمی غذای شما بدون تغییر طعم و رنگ گرم می شود.

 

 

 

خرید ظرف غذای برقی لانچ باکس  به دانشجویان ،کارمندان، دانش آموزان توصیه می شود.

 

 

 

خرید محصولات باکیفیت، اصل و باقیمت مناسب وخدمات پس ازفروش حرفه‌ای تنها چندنکته ازنکات خرید از فروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000 تومان

 

اطلاعات بیشتر و خرید