Top


یکی از بزرگترین دغدغه های بانوان بخصوص خانم های جوان داشتن پوست شفاف و با طراوت می باشد،زیرا که زیبایی و طراوت پوست یکی از مهمترین ارکان زیبایی و جوان ماندن می باشد.

 

 

با توجه به حجم آلودگی هوا و نیاز به تردد در این وضعیت بنابراین این عوامل می تواند بر روی سلامت پوست تاثیر منفی بگذارد، اما استفاده از بخور گرم صورت ضمن پاکسازی عمیق پوست با تامین رطوبت مورد نیاز پوست در شادابی پوست شما موثر می باشد.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت می تواند علاوه بر پاکسازی عمقی و درونی پوست و همچنین تامین رطوبت مورد نیاز آن با افزایش خونرسانی در مویرگ های سطحی پوست باعث شادابی و درخشندگی پوست بشود و از پیری زود رس پوست جلوگیری می کند.

 

 

برای داشتن یک پوست سالم و سرزنده نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی نمی باشد، شما می توانید تنها با خرید دستگاه بخور صورت ارزان قیمت سلامتی و شادابی را به پوست خود هدیه کنید و از داشتن پوست شاداب و با طراوت لذت ببرید.

 

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بخور صورت گرم امکان استفاده از انواع اسانس ها و روغن های گیاهی به منظور افزایش میزان اثر بخشی بخور گرم صورت می باشد، در واقع خواص این اسانس های گیاهی پاک سازی عمقی پوست در فرایند بخور صورت می باشد.

 

 

معرفی برخی از گیاهان مناسب برای پوست های حساس، خشک و چرب

  1. یکی از انواع گیاهان مورد استفاده در بخور گرم صورت برای پوست حساس گیاه بابونه می باشد و همچنین گیاه همیشه بهار

 

 

  1. اگر شما دارای پوست خشک می باشید می توانید از ترکیب گل های اسطخودوس، ترنج و نعناع هندی به همراه گل همیشه بهار در دستگاه بخور گرم صورت استفاده کنید.

 

 

 

  1. اگر پوست چرب و مستعد جوش و آکنه دارید می توانید از روغن های گیاهی همچون روغن چای، بابونه و گل رز استفاده کنید و تاثیر شگفت انگیز آن را بر روی پوست خود مشاهده کنید.

 

 

نحوه صحیح استفاده از بخور گرم صورت

ابتدا و قبل از استفاده از دستگاه بخور صورت باید صورت خود را از هر گونه مواد آرایشی پاک نموده و با آب و یک ماده شوینده ملایم تمیز کنید، زیرا در غیر این صورت به دلیل باز شدن منافذ پوست، آلودگی  به عمق پوست نفوذ می کند.

 

 

یکی از نکات ایمنی هنگام استفاده از دستگاه بخور صورت ایستاده عدم نزدیکی بیش از حد صورت خود به بخار آب می باشد، در غیر اینصورت پوست در اثر نزدیکی بیش از حد به بخارات گرم دچار التهاب و سوختگی می شود.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت می تواند قبل از استفاده از ماسک های صورت باشد تا میزان اثر بخشی این ماسک بیشتر بشود، به همین دلیل در بیشتر سالن های آرایشگاهی شاهد استفاده از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی می باشیم.

 

 

از جمله ماسک های طبیعی که می توان بعد از استفاده از بخور گرم صورت مورد استفاده قرار داد ماسک عسل و آبلیمو می باشد که به دلیل خواص نرم کنندگی، آرامش بخش و ضد باکتریایی عسل می باشد. باید خاطر نشان کرد استفاده از آب لیمو باعث بسته شدن منافذ باز شده صورت می شود.

 

 

برای تاثیر بخشی بخور گرم صورت و ایجاد شادابی و طراوت بر سطح پوست لازم می باشد در این امر استمرار ورزید و استفاده حداقل دوبار در هفته از بخور گرم می تواند در یک بازه زمانی مشخص میزان تاثیر بخشی این روش را بیشتر نمایان سازد.

 

 

شما می توانید با خرید دستگاه بخور صورت، بدون پرداخت هزینه های هنگفت و روش های تهاجمی در مدت زمان کمی شادابی و طراوت را به پوست خود بازگردانده و پوست شما از هر گونه آکنه و جوش پاک خواهد شد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور صورت سرد و گرم به لینک زیر مراجعه نموده. فروشگاه تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب تلاش در ارائه بهترین کالا را بدون واسطه داشته است.

 

 

برای مشاهده و خرید کیلیک کنید

قیمت :  39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید