Top


با استفاده از این محصول می توانید اب میوه های مختلف را بگیرید و ویتامینی را که از آن به شما خواهد رسید را به بدن خود برسانید.

 

آبمیوه گیری

 

آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را می توانید با استفاده از نیروی دست به کار بیاندازید و از آن برای آبگیری میوه ها بهره ببرید.

 

آبمیوه گیری جدید

 

با استفاده از این محصول می توانید ویتامینی که در میوه ها وجود دارد را نوش جان نمایید.

 

آبمیوه گیری جدید

 

اب میوه دو برابر خود میوه و پوسته ها و لرد و تفاله های آن جذب بدن می شود که برای شما بسیار مفید می باشد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

 

آبمیوه گیری ارزان

 

با استفاده از دستگاه هایی که در بازار موجود می باشد می توانید انواع آبمیوه را نوش جان کنید و برای آبگیری میوه ها دردسری نداشته باشید.

 

آبمی.ه گیری

 

این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer یکی از بهترین های در بازار می باشد که شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

 

آبمیوه گیری

 

فقط لازم است تا قطعات آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را به هم متصل کنید و آن را مونتاژ نمایید.

 

آبمی.ه گیری جدید

 

بعد از وصل کردن دستگاه به هم می توانید اب میوه مورد نظر خود را به راحتی بگیرید و آبمیوه خود را درون ظرف زیرین آن بریزید.

 

آمی.ه گیری منوال جویسر

 

دستگاه های آبمیوه گیری برقی هم با مصرف بالای برق برای شما دردسر ساز می باشد و هم می تواند برای شما عزیزانی که می خواهید آب میوه طبیعی خود را نوش جان نمایید مناسب نمی باشد.

 

آبمیوه گیری

 

تفاله ها و بعضی از هسته های میوه ها با آن داحل ظرف شما دیده خواهد شد پس ما برای آبگیری انواع میوه به شما آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را معرفی خواهیم کرد.

 

ابمیوه گیری جدید

 

با استفاده از این محصول می توانید انواع آب میوه ها را در فصل های مختلف نوش جان نمایید و از ویتامین و مواد مغذی آن بهره مند شوید.

 

منوال جویسر

 

بعد از مونتاژ ساده آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer می توانید میوه خود را تکه تکه کرده و داخل مخزن آن بریزید و آن را له کنید.

 

آبمیوه گیری چهار فصل

 

همزمان با له کردن میوه داخل دستگاه اهرم آن را بتابانید تا میوه به سمت جلو برود و آب آن به صورت کامل گرفته شود.

 

ابمیوه گیری بیتا

 

بعد از اینکه آبمیوه شما داخل ظرف شما ریخته شد می توانید تفاله ها و هسته هایی را که از آخر دستگاه بیرون می اید را تماشا نمایید.

 

ابمیوه گیری

 

بعد از انجام این کار می توانید آبمیوه خود را نوش جان نمایید و با باز کردن آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer آن را بشویید و برای استفاده های بعدی آن را آماده نمایید.

 

آبمیوه گیری ارزان

 

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی تمامی میوه ها فصلی را آبگیری نمایید و نوش جان نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer قفل زیرین دستگاه می باشد.

 

آبمیوه گیری

 

شما می توانید دستگاه آبمیوه گیری منوال جویسر دستی ارزان خود را بر روی هر سطحی قرار دهید و با قفل کردن دستگاه آن را به آن سطح بچسبانید.

 

آبمیوه گیری

 

با قفل کردن دستگاه هوای زیر دستگاه خارج شده و به هیچ وجه نمی لغزد و یا لیز نمی خورد.

 

آبمیوه گیری جدید

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر را در دسترس قرار داده است که می توانید آن را خریداری نمایید.

شما برای خرید به صرفه تر دستگاه آبمیوه گیری به جای پرداخت هزینه های گزاف می توانید یکی از این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را درب منزل خود دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که قبل از ارسال دستگاه آن را تست خواهیم کرد تا از سلامت آن اطمینان خاطر داشته باشیم و بعدا از تست برای شما ارسال می کنیم.

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 54000  تومان

خرید محصول