Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره

فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره

فیجت اسپینر چراغ دار 3 پره LED Light Fidget Spinner ابزاری برای افزایش تمرکز، آرامش، تخلیه عصبی و استرس؛ پیشنهاد شده توسط متخصصین اعصاب و روان و روانشناسی می باشد. درون هر کدام از پره های آن چراغ ال ای دی تعبیه شده که با باتری کوچک تغذیه می شود با چرخش اسپینر روشن می شود. 

مناسب برای کسانی که مدام دست یا پای خود را تکان می دهند، با خودکار یا کنترل تلویزیون زیاد بازی می کنند و کسانی که مشکلات عصبی دارند. برای استفاده از اسپینر کافی است با 2 انگشت یک دست دایره مرکزی اسپینر را نگه دارید و با دست دیگر آن را بچرخانید. هرچه با قدرت بیشتری اسپینر را بچرخانید سریع تر و طولانی تر می چرخد. این کار با با یک دست هم می توانید انجام دهید.

ناموجوداسپینر چراغ دار یا LED Light Fidget Spinner برای ایجاد حس آرامش، تمرکز ، تخلیه عصبی و رفع استرس می باشد. لازم است قبل از خرید این محصول اطلاعاتی در مورد فیجت ها به دست آورید.

 

اسپینر لایت اسپید

 

فیجت ها لوازمی هستند که صرفاً برای رفع استرس و ایجاد تمرکز در افراد ساخته شده اند و کاربرد دیگری ندارند ولی یکی از پرفروش ترین لوازم موجود در اسباب بازی فروشی ها می باشند که توسط متخصصین روانشناسی و اعصاب روان پیشنهاد شده است.

 

فیجت اسپینر 

اسپینر یک فیجت چرخشی است و کسانی که عادت دارند مدام دست یا پای خود را تکان دهند، ناخن میجوند، مدام با وسایل دم دست خود مثل خودکار و ... بازی می کنند با استفاده از فیجت اسپینر آرامش درونی پیدا کرده و به مرور زمان از این عادات دست بر میدارند. کارکرد فیجت اسپینر با چرخش حول یک محور بوده و علاوه بر آرامش، سرگرم کننده نیز می باشد.

 

فیجت اسپینر چراغ دار

 

با توجه به اینکه همه ی فراد سعی می کنند به نحوی به بالاترین سرعت چرخش اسپینر برسند و آن را تندتر بچرخانند تا زمان بیشتری بچرخد، لذا باعث تخیله ی انرژی و استرس و با توجه به اینکه می توانید آن را در حال چرخش و روی نوک انگشت خود نگه دارید، باعث افزایش قدرت تمرکز می شود.

 

 اسپینر LED دار

 

اسپینر چراغ دار یکی از زیباترین اسپینر های موجود در بازار است که جرو پرفروش ترین اسپینر ها در جهان شناخته شده است. زیبایی چشم نواز آن در شب و محیط های کم نور یکی از دلایل جذابیت آن می باشد. لامپ های رنگی همیشه برای ما جذابیت و زیبایی خاصی دارند.

 

اسپینر ایران لایت اسپید

 

اگر این زیبایی را با چرخش تلفیق کنیم، اثرگذاری آن دو چندان خواهد شد. تولیدکنندگان این اسپینر نیز با تکیه بر این موضوع تلاش کرده اند تا تلفیقی از نور و حرکت را خلق کنند تا در نهایت منجر به تولید یک محصول زیبا و منحصر به فرد شود. این اسپینر یک اسپینر سه پر است که در هر بال آن لامپهای led با رنگ های مختلف قرار داده شده است.

 

 فیجت اسپینر Light speed

 

این محصول خلاقانه برای از بین بردن استرس طراحی و عرضه شده است و با سایز مناسبی که دارد هم برای استفاده بزرگسالان و هم کودکان مناسب است. اسپینر نوری وسیله ای است که نه تنها جنبه تفریح و سرگرمی را داشته بلکه با استفاده از آن قطعا می توانید استرس خود را کاهش دهید و تمرکز خود را برای انجام یک کار خاص بالا ببرید. جنس بدنه اسپینر چراغ دار از پلاستیک ABS مرغوب می باشد و طراحی های متنوعی دارد البته این مدل 3 پره و مشابه ره های هلیکوپتر است.

 

 خرید spinner چراغ دار

 

درون هر پره لامپ های LED تعبیه شده که در زمان چرخش روشن می شوند و با یک باتری کوچک نیز تغذیه می شوند. البته نوع بدون چراغ از همین مدل نیز موجود است که دارای مدت زمان چرخش بیشتری بوده و می توانید در فروشگاه جستجو و مشاهده نمایید.

 

فیجت spinner

 

برای استفاده از اسپینر هیچ دانش قبلی یا آموزش خاصی ندارد و به راحتی می توانید از این فیجت دوست داشتنی استفاده کنید.

 

اسپینر چراغ دار

 

کافی است با 2 انگشت یک دست محور مرکزی آن را که به شکل یک دایره می باشد نگه دارید و با دست دیگر یا انگشتان آزاد همان دست پره های آن را به چرخش درآورید. هرچه با قدرت بیشتری پره ها را بچرخانید اسپینر شما سریع تر و طولانی تر می چرخد و نمای زیباتری را به نمایش می گذارد.

 

 فیجت اسپینر لایت اسپید

 

توجه: هرگز این محصول را در دسترس کودکان زیر 3 سال قرار ندهید!

ویژگی ها و مشخصات اسپینر چراغ دار LED:

نام محصول : فیجت اسپینر چراغدار Fidget Spinner LED
ایجاد نمایی زیبا همراه با کنترل استرس به خصوص در شب
سه پره و دارای سه LED رنگی در هر پره
ساخته شده از پلاستیک ABS بسیار با کیفیت و بلبرینگ فلزی و LED
مقام در برابر شکستن و ترک خوردن
وزن 32 گرم
ابعاد 7x7.5 سانتی متر
مدت زمان چرخش: 1 تا 1.5 دقیقه (بر حسب میزان قدرت وارده و همچنین سطحی که اسپینر روی آن می چرخد، این زمان تغییر می کند)
این محصول دارای باتری داخلی غیر قابل تعیوض است و طبق اعلام تولیدکننده، برای مصرف یکسال کافی است.
طراحی شده برای از بین بردن استرس و بی قراری
کمک به افزایش تمرکز و سرگرمی
طراحی ارگونومیک، راحتی برای دست و قابلیت استفاده طولانی مدت
چرخش دستگاه با یک یا دو دست
ضد آب
این محصول دارای باتری داخلی غیر قابل تعویض است

ویدیو معرفی و کارکرد فیجت اسپینر لایت اسپید چراغ دار

 

ناموجود1 2 3 4 5