Top


از جمله روش های طب مکمل و جایگزین که به عنوان انرژی درمانی نیز شناخته می شود، بادکش درمانی یا همان حجامت خشک می باشد. این روش درمانی که خواستگاه آن کشور چین می باشد از دیر باز در ایران و بسیاری از کشور های آسیای شرقی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

بادکش طبی بدن به دلیل بدون عارضه بودن و فواید بیشمار آن بسیار محبوب می باشد و از متداول ترین ور شهای طب سنتی مکمل می باشد که برای درمان بساری از بیماری ها و درد ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

شما می توانید با استفاده از دستگاه حجامت دستی درد های ناشی از گرفتگی عضلات را کاهش دهید، به این ترتیب که در محل استفاده از این محصول با جمع شدن خون تنش عضلانی کاهش یافته و با بهبود گردش خون  می تواند باعث اکسژن رسانی بهتر به محل مورد نظر شده و دردها را بدون استفاده از مسکن بهبود داد.

 

 

دستگاه حجامت خشک روش بادکش سنتی طبی می باشد که با ایجاد مکش در محل مورد استفاده می تواند بساری از درد ها و بیماری ها را بهبود دهد. این دستگاه دارای یکسری فنجان پلاستیکی با ابعاد متفاوت برای استفاده در قسمت های مختلف بدن و یک پمپ دستی می باشد.

 

 

فنجان های دستگاه حجامت و بادکش توسط یک شلنگ به پمپ دستی متصل می شود و با ایجاد خلأ،  در محل مورد استفاده پوست و ماهیچه را به درون خود می‌کشد که می تواند در درمان برخی بیماری ها و همچنین رفع بسیاری از دردها خواهد شد.

 

 

یکی از مزایای استفاده از بادکش طبی بدن می توان به درمان خون دماغ اشاره کرد، همچنین استفاده از بادکش طبی بدن برای سوزاندن چربی های ناشی از چاقی اطراف شکم و پهلو ها بسیار مناسب می باشد.

 

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت به صورت آنلاین به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این سایت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید