Top


حتما همه شما برای یکبار هم نام روش بادکش یا حجامت طبی بدن را شنیده اید، روشی سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد، این روش برای رفع خستگی و درد ناشی از گرفتگی عضلات، افزایش جریان خون مویرگی و افزایش خون رسانی موضعی در نواحی مورد استفاده می باشد.

 

 

روکش بادکش طبی بدن دارای پیشینه ای طولانی بوده و از دیر باز در بین اطباء بخصوص اطباء سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و برای درمان بیماریها و دردهای عمومی بدن مورد استفاده قرار میگرفته و بادکش یا حجامت خشک بسیار مرسوم می باشد.

 

 

دستگاه حجامت خانگی، متشکل از یک پمپ دستی به همراه 6 عدد کاپ از جنس پلاستیک می باشد که در سایز های مختلف می باشد، این کاپ ها در سایز های مختلف بمنظور استفاده در نواحی مختلف طراحی شده است.

 

 

جنس بدنه دستگاه حجامت و بادکش شلنگ دار از پلاستیک مرغوب می باشد و نحوه استفاده از آن بسیار آسان می باشد، از این دستگاه می توانید برای کاهش دردهای اسپاسم های عضلانی و همچنین درمان بیماری هایی از جمله خونریزی های شدید قاعدگی و یبوست استفاده کنید.

 

 

شما می توانید با تهیه یک بادکش طبی ارزان از آن  در درمان دردهای سیاتکی و دردهای شدید ناحیه کمری و همچنین درمان اسپاسم عضلانی بدن، درمان چاقی و خواب رفتن دست ها و همچنین درمان چاقی و خستگی زودرس استفاده کنید.

 

 

استفاده از دستگاه حجامت خشک در محل التهابات و عفونت های سطحی با افزایش خون رسانی موضعی موجب  افزایش سلول های دفاعی و فاکتوهای ضد التهاب خونی  در محل مورد استفاده شده که می تواند در تسریع ترمیم آسیب های بافتی و عفونت های موضعی شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دستگاه حجامت به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

قیمت : 17900 تومان

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید