Top


 هویت هر کشوری در گرو ارتباط هنر و تمدن انسانی مردمان آن می باشد. هویت ایرانی را می توانید در لابلای صنایع دستی و آثار هنری بجا مانده از گذشتگان جستجو کرد که باته ها حاکی از تمدنی فاخر و فرهنگی غنی می باشد. ایرانیان با دارا بودن آثار هنری فاخر که به صورت آثار باستانی و صنایع دستی نمود داشته نشان از نقش اصلی هنر و خلاقیت در هویت ایرانی دارد، صنایع دستی و آثار باستانی به جا مانده از پیشینیان از جمله میناکاری، قلمزنی، مسگری، قالی بافی، زری بافی و... همگی دلالت بر این فرهنگ و تمدن غنی داشته. شاید کمتر ایرانی باشد که تا بحال هنر میناکاری را ندیده باشد، هنری فاخر و اصیل که برای تزئین ظرو و زیور آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

صنایع دستی به دلیل پروسه تولید که کاملا دستی می باشد و نیروی انسانی در آن دخلی می باشد و هیچ گونه ماشین آلاتی به طور مستقیم در تولید آن دخالت نداشته، به عنوان صنایع بومی محسوب می شوند. میناکاری نیز به عنوان هنر ظریفی که در بسیاری از شهر های ایران تولید می شود از صنایع دستی مشهور ایرانی در جهان می باشد. در این میان میناکاری اصفهان دارای محبوبیت ویژه ای می باشد، در واقع برای بسیاری از گردشگران خارجی، دیدن و خرید کردن از فروشگاه میناکاری اصفهان را در برنامه های خود دارند.

 

 

اگر شما نیز به هنر ظریف میناکاری علاقه مند می باشید، اما به دلایل مختلف امکان سفر به شهر اصفهان را نداشته می توانید این هنر زیبا را بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق یک کلیک ساده خریداری نمائید. فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن شرایط خرید آنلاین میناکاری اصفهان کار را آسان نموده است.

 

 

شما می توانید با خرید اینترنتی صنایع دستی از فروشگاه های معتبر محصول مورد نظر را با حذف واسطه ها با قیمت مناسب تری تهیه نمائید. برای دیدن از کلکسیونی از زیباترین و معتبر ترین محصولات میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید