Top


مکانسیم عملکرد دستگاه های بخور سرد بر خلاف نوع گرم آن از نوع گرمایشی نمی باشد و به همین دلیل استفاده از آنها در فصول گرم سال نیز بسیار مطلوب می باشد و به منظور تامین رطوبت هوا در فصول گرم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

استفاده از دستگاه روطبت ساز می تواند از حرکت میکروب ها و ویروس های عامل بیماری جلوگیری کند، زیرا در اثر ترکیب شدن میکروب با رطوبت سنگین شده و سقوط می کند و آستانه حرکتی آن کاهش پیدا می کند به همین دلیل می باشد در فصول شیوع شرماخوردگی و آنفالونزا استفاده از دستگاه های بخور توصیه می شود.

 

 

مخزن دستگاه بخور سرد بر خلاف دستگاه بخور گرم نیاز به نظافت و شستشوی روزانه دارد، زیرا در این نوع از رطوبت ساز ها از مکانیسم گرمایشی برای تولید بخور استفاده نمی شود و می تواند در اثر استفاده طولانی مدت بدون نظافت خود عاملی برای پخش عامل های بیماری باشد.

 

 

استفاده از دستگاه بخور ارزان برای نوزادان بسیار توصیه می شود، زیرا با انتشار بخارات مرطوب خنک می تواند باعث بهبود و کاهش التهابات در مسیر تنفسی شود. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه بخور سرد کاهش علائم آسم و آلرژیک می باشد.

 

 

دستگاه های بخور سرد در مقایسه با نوع گرم دارای سر و صدای کمتری می باشند و در عین حال امنیت بیشتری نیز دارند، یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بخور سرد مصرف انرژی کمتر نسبت به نوع گرم می باشد.

 

 

در حال حاضر تنوع زیادی از دستگاه بخور سرد در بازار این محصولات وجود دارد، اگر شما به یک دستگاه بخور سرد کوچک و قابل حمل نیاز داری که بتوانید آنرا با خود همه جا داشته باشید می توانید از دستگاه بخور سرد  LOVELY BABY  استفاده کنید که یکی از ارزان ترین دستگاه بخور سرد موجود در بازار می باشد.

 

 

شما می توانید برای مشاهده تنوع دستگاه بخور سرد و گرم و آگاهی از قیمت دستگاه بخور سرد ارزان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید راحت و مطمئن از تخفیفات فصلی این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید