Top


اگر در فکر تهیه یک تابلو تزئینی زیبای صنایع دستی می باشید و نمی دانید چه چیزی خرید کنید با ما همراه باشید با معرفی برخی محصولات که به دست هنرمندان عزیز کشورمان تهیه و تولید شده اند و می تواند زینت بخش منزل یا محل کار شما باشد.

 

 

اگر به فروشگاه های صنایع دستی سری بزنید، خواهید دید متناسب با هر هنری، یک تابلو زیبا تولید شده، انواع قاب میناکاری، قاب خاتم، قاب مینیاتور، قاب معرق و غیره که هر کدام زیبایی و جذابیت خود را داشته و شما می توانید بر اساس ذوق و سلیقه خود کی از آنها را انتخاب کنید.

 

 

میناکاری، یکی از صنایع دستی که تنوع بینظیری در تولید قاب های تزئینی دارد. خرید قاب میناکاری این روزها از رونق خوبی برخوردار می باشد، زیرا علاوه بر آنکه می توان از این قاب های زیبا برای تزئین دیوار های منزل خود استفاده کرد قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی را نیز دارد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 

 

 

یکی از انواع قاب های میناکاری که دارای طراحی زیبا و جذابی می باشد، قاب میناکاری کتیبه است که متشکل از یک قطعه کتیبه مانند میناکاری شده می باشد که در یک قاب چوبی زیبا قرار گرفته است که زیبایی این اثر زیبا را دو چندان نموده است.

 

 

در سال های اخیر استفاده از صنایع دستی به عنوان هدیه و هدیه تبلیغاتی از رونق خوبی برخوردار بوده و خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری نیز در این مسیر رشد خوب داشته و این مهم را مدیون هنرمندان این عرصه می باشد که تلاش خود را برای تولید محصولات متنوع، زیبا و کاربردی داشته اند.

 

 

 

میناکاری هنر ظرافت و مهارت می باشد و ترکیبی از نقوش ظریف و اصیل ایرانی با استفاده از طیف رنگی بسیار زیبا که اصالت هنر ایرانی را به رخ می کشد. هنری که زیبایی آن توانسته است دوستداران این هنر را به فراتر از مرزهای کشورمان برساند.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.