Top


یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران سازمان ها و شرکت ها تهیه هدیه تبلیغاتی می باشد، انتخاب یک هدیه تبلیغاتی نیاز به بررسی و آنالیز های مخاطبین دارد. در واقع هدف از تهیه هدیه تبلیغاتی جذب مشتریان و تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل می باشد و وفادار کردن مشتریان قدیمی خود.

 

 

استفاده از هدیه تبلیغاتی یکی از روش های بازاریابی نوین می باشد که از کوچکترین استارت آپ ها تا بزرگترین شرکت ها و کمپانی ها از آن استفاده می کنند، این روش بازاریابی یکی از ابزار های تبلیغات می باشد که کاملا مقرون بصرفه و مفید می باشد.

 

 

اگر شما مسئول خرید هدیه تبلیغاتی پایان سال مجموعه خود می باشید، سعی کنید در انتخاب هدیه تبلیغاتی پایان سال متفاوت عمل کنید و تکراری عمل نکنید به عنوان مثال استفاده از تقویم و سررسید یکی از تکراری ترین هدیه های تبلیغاتی پایان سال می باشد.

 

 

انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد به عنوان مثال استفاده از تندیس های میناکاری می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد و به نوعی حمایت از تولید کنندگان داخلی و رونق بازار فروش صنایع دستی باشد.

 

 

اگر شما در پی خریدن هدیه تبلیغاتی می باشید، به این نکته توجه نمائید که قیمت بالای هدیه تبلیغاتی لزوما احساس خوب در گیرنده بوجود نمی آورد.

 

 

به طور کلی می توان گفت استفاده از محصولاتی که کاملا کاربردی می باشند می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

 

 

استفاده از هدیه تبلیغاتی پاور بانک می تواند حس خوبی در گیرنده آن بوجود آورد زیرا یک محصول کاملا کاربردی می باشد که به دلیل نیاز روزمره به استفاده از وسایل دیجیتال مانند گوشی ها و تبلت ها و نیاز به شارژ مدام آنها این هذیه می تواند یک هدیه کاربردی و متفاوت باشد.

 

 

در گذشته استفاده از هدایای تبلیغاتی نظیر خودکار، لیوان و ساعت های دیواری به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت بسیار مرسوم بوده ولی در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات کاربردی و مفید وارد عرصه هدایای تبلیغاتی شده است.

 

 

لازم بذکر می باشد ما نمی توانیم برای همه مخاطبان خود یک نوع هدیه تبلیغاتی تهیه کنیم و نیاز به آنالیز و دسته بندی مخاطبان خود داریم، به عنوان مثال استفاده از هدیه تبلیغاتی صنایع دستی می تواند در مراسمات تقدیر و قدردانی از کارمندان نمونه در کنار هدایای نقدی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

 

 

اگر مخاطب هدیه تبلغاتی شما مدیران و مسئولان شرکت های مخاطب می باشد نیاز به استفاده از یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی بیش از پیش به چشم می آید، برای این منظور شما می توانید از انواع کیف چرمی مدیریتی استفاده کنید که کاملا کاربردی می باشد.

 

 

برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی شما نیاز به بررسی مخاطب و همچنین بودجه سازمان خود دارید تا بر اساس این معیارها بتوانید یک کالای مرغوب، تاثیرگذار و با قیمت مناسب تهیه کنید تا بتواند شما را به خواسته و هدف برساند.

توجه کنید در تهیه هدیه تبلیغاتی محصول بی کیفیت انتخاب کنید زیرا هیچ گاه محصول بی کیفیت مورد علاقه هیچ کس نمی باشد، منظور از کیفیت میزان هزینه پرداختی نمی باشد بلکه کیفیت و کارایی آن می باشد، بنابراین اگر شما قصد تهیه یک هدیه تبلیغاتی دارید در نوع خود بهترین آن محصول را انتخاب کنید.

 

 

هدیه تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که در هر لحظه مخاطب با آن سر و کار داشته باشد و شما و خدمات شما را برای آن ها یادآوری نماید، به عنوان مثال یک ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند چنین تاثیر گذاری را داشته باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای گسترده و با کیفیت از محصولات تبلیغاتی این امکان را فراهم آورده شما بر اساس نیاز و سلیقه خود هدیه مناسب و با تاثیر گذاری بالا تهیه نمایئد. از مزایای همراهی با ما خرید کالای مرغوب و با کیفیت می باشد.

 

بای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید