Top


میناکاری جز آن دسته از صنایع دستی ایرانی می باشد که نه تنها زادگاه این هنر ایران می باشد بلکه به عنوان یکی از صنایع دستی ایرانی محبوب در جهان می باشد و بعد از فرش ایرانی جز برترین صنایع دستی محسوب شده و دارای تنوع بینظیری از محصولات می باشد.

 

 

گلدان میناکاری تهران، یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که به دلیل دارا بودن تنوع بینظیر می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای انتخاب به عنوان یک سوغاتی ارزشمند باشد. تنوع در ابعاد، اندازه، طرح میناکاری و حتی طرح قلمزنی مورد استفاده بر روی این گلدان.

 

 

یکی دیگر از محصولات میناکاری که به دلیل تنوع بینظیر و همچنین کاربردی بودن بسیار محبوب می باشد، بشقاب میناکاری تهران می باشد که می تواند کاربری های متفاوتی داشته باشد. از جمله استفاده به عنوان یک قاب دیواری، استفاده به عنوان یک ظرف تزئینی یا حتی استفاده به عنوان یک ظرف پذیرایی.

 

 

خوب اینها تنها نمونه ای کوچک از تنوع محصولات میناکاری تهران می باشد که با یکدیگر بررسی کردیم و می توان گفت به دلیل یونیک بودن محصولات میناکاری شما هرگز دو ظرف میناکاری کاملا یکسان نخواهید داشت و هر اثر به مانند یک اثر انگشت منحصر بفرد می باشد.

 

 

اگر در پی تهیه هدیه ای زیبا و تاثیر گذار می باشید که بتواند روح هنر و زندگی را در مخاطب شما زنده کند می توانید هدیه میناکاری تهران را انتخاب کنید و مطمئن باشید که نه تنها روح هنر را هدیه کرده اید بلکه از هنر ایرانی نیز حمایت همه جانبه داشته اید.

 

 

محصولات میناکاری را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز مرود استفاده قرار داد که تنوع بالای تندیس های میناکاری یا قاب بشقاب های میناکاری می تواند بهترین گزینه ها برای انتخاب باشند.

 

 

برای مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی اصیل ایرانی  و خرید اینترنتی صنایع دستی  به لینک زیر مراجعه نموده.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید