Top


یکی از مشخصه های هنر میناکاری ظرافت و دقت بکار رفته در تولید این محصولات می باشد که موجب شده است این محصولات مورد اقبال عمومی هنر دوستان داخلی و بخصوص خارجی قرار گیرد.

 

 

با در نظر گرفتن این نکته می توان برنامه ریزی دقیق و منسجم برای تولید محصولات میناکاری در سطح انبوه و با کیفیت بالا داشته تا بتوان این هنر ظریفه را به صورت یکی از قطب هاب درآمد زایی کشور در رکود اقتصادی ناشی از تحریم ها در آورد.

 

 

شایان ذکر می باشد در این زمینه اقداماتی نیز صورت گرفته و این هنر زیبا در بسیاری از شهر همچون اصفهان، شیراز و تهران نیز تولید می شود و میناکاری تهران نیز در این مدت رشد چشم گیری در زمینه تولیدمحصولات با کیفیت و مرغوب داشته است.

 

 

در سال های اخیر و با توجه به اقدامات صورت گرفته به منظور آشنایی مردم با صنایع دستی و تشویق به کاربرد این صنایع در زندگی روزمره به منظور حمایت از صنعتگر داخلی و رسیدن به خود کفایی، شاهد افتتاح چندین مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران می باشیم.

 

 

یکی از انواع ظروف میناکاری که به دلیل جنبه کاربردی در کنار تزئینی بودن بسیار مورد اقبال می باشد؛ خرید بشقاب میناکاری تهران می باشد که می تواند یکی از ظروف مورد استفاده در مهمانی های شما باشد و زیبایی چشم نوازی به میهمانی شما بدهد.

 

 

این روزها بسیاری از ارگان های دولتی و غیر دولتی در مراسم های تقدیر و تشکر از هدیه میناکاری تهران استفاده می کنند که در واقع گامی موثر در زمینه حمایت از صنایع دستی داخلی بوده و باعث آشنایی مردم با هنر میناکاری و استفاده از آن در زندگی روزمره می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد به عنوان بزرگترین مرکز فروش میناکاری در تهران تلاش داشته تا با گردهم آوری مجموعه ای نفیس و متنوع از صنایع میناکاری اصفهان، امکان خرید میناکاری مرغوب و با کیفیت و بدون واسطه را برای همه فراهم آورد.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید