Top


اگر شما هم به صنایع دستی علاقه مند هستید و تمایل دارید از این محصولات در زندگی خود استفاده نمائید می توانید محصولات فیروزه کوبی را به عنوان یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی که زادگاهش در مشهد می باشد را انتخاب کنید، ظروفی که زیبایی مس و فیروزه در آن به وضوح به چشم می آید.

 

 

فیروزه از سنگ های محبوب بین ایرانیان می باشد و به همین دلیل از دیر باز این سنگ در تولید زیور آلات مورد استفاده قرار می گرفته اما در سال های اخیر که در حدود 60 سال گذشته می باشد استفاده از این سنگ زینتی و پر خاصیت برای تولید محصولات فیروزه کوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

اگر تمایل دارید از خواص بی نظیر سنگ فیروزه بهرمند شوید و در عین حال از صنایع دستی ایرانی در منزل خود داشته باشید، می توانید با خرید محصولات فیروزه کوبی همه این موارد را با هم داشته باشید، زیبایی، خواص و هنری چشم نواز.

 

 

در حال حاضر هنر فیروزه کوبی بیشترین رواج را در شهر اصفهان داشته و خرید فیروزه کوبی اصفهان یکی از گزینه های پیش روی گردشگران این شهر می باشد که علاوه بر زیبایی  چشم نوازی دارای خواص درمانی به خاطر سنگ فیروزه می باشد.

 

 

فیروزه کوبی هنری می باشد که ظرافت، دقت و حوصله در ساخت آن حرف اول را می زند و در صورت کوچکترین سهل انگاری کیفیت کار تولید شده کم شده و از ارزش هنری کار می کاهد.

 

 

یکی از ویژگی های محصولات  فیروزه کوبی، جنبه کاربردی این محصولات در کنار زیبایی و تزئینی بودن آنها می باشد و شما می توانید سال های متوالی بدون قدیمی شدن از آنها استفاده نمائید.

 

 

برای مشاهده جدیدترین محصولات فیروزه کوبی و خرید اینترنتی فیروزه کوبی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید