Top


یکی از روش های تولید پارچه که با استفاده از روش ها سنتی و مواد اولیه طبیعی صورت می پذیرد، روش قلمکاری یا چیت سازی می باشد. پارچه های قلمکاری که برای تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد یکی از سوغاتی های سرشناس اصفهان می باشد.

 

 

برای تولید پارچه های قلمکار از قالب های چوبی استفاده می شود که معمولا از چوب درخت گلابی و زالزالک می باشد که علاوه بر استحکام دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و با نقوش مختلفی از جمله گل‌و‌بته، زنجیره، کتیبه و حاشیه منقوش می شوند.

 

 

یکی از انواع محصولات قلمکاری، سفره قلمکاری اصفهان می باشد که علاوه بر اینکه جنبه تزئینی دارد می تواند کاملا کاربردی باشد همانطور که در گذشته استفاده از این سفره ها بجای سفره های پلاستیکی و یکبار مصرف مرسوم بوده است.

 

 

شما با خرید سفره قلم کار علاوه بر اینکه می توانید از این محصول به عنوان یک سفره از آن استفاده کنید، می توانید به عنوان رومیزی زیبا و چشم نواز نیز استفاده کنید که تغییر زیبا و چشم نوازی در محل زندگی شما بوجود آورد.

 

 

یکی از سوغاتی های محبوب شهر اصفهان که به دلیل تنوع طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسب بسیار محبوب می باشد، سفره قلمکار اصفهان می باشد. اگر به شهر اصفهان سفر کردید و به دنبال خرید یک هدیه زیبا و مناسب برای عزیزان خود می باشید سفره قلمکاری گزینه مناسبی می باشد.

 

 

پارچه های مورد استفاده برای تولید قلمکاری پنبه ای، ابریشمی و کرباس می باشد اما استفاده از پارچه های پشمی به دلیل رنگ پذیری کمتر مرسوم نمی باشد. از جمله نقوش مورد استفاده ذر تولید پارچه های قلمکاری مینیاتور، شکارگاه ها، گل و بوته اسلیمی، کتیبه های مزین به اشعار شاعران می باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات قلمکاری اصفهان و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان به صورت آنلاین به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل با قیمت مناسب بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید