Top


 در طول ماه های سرد سال، درب های ورودی، کانال کولر و بخصوص پنجره ها از مهمترین نقاطی می باشند که می توانند در هدر رفت انرژی تاثیر بسزایی داشته باشد، بنابراین استفاده از عایق بندی مناسب می تواند در کاهش مصرف انرژی و مدیریت هزینه ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

 

در هر ساختمانی دست کم یک یا دو پنجره وجود دارد، بنابراین استفاده از عایق های حرارتی مناسب برای این نقاط می تواند در کاهش مصرف انرژی تاثیر بسزایی داشته باشد، عایق پلاستیکی پنجره آسان مش، محصولی با طراحی ساده اما کاربردی که می تواند کمک بسزایی در کاهش نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان داشته باشد.

 

 

عایق پنجره پلاستیکی، با نصب بر روی چهار چوب پنجره با ایجاد مانعی شفاف اما مقاوم، مانع از تبادل حرارتی فضای بیرونی و داخلی ساختمان شود، در نتیجه با نصب این عایق حرارتی شما دیگر نگران افزایش هزینه های انرژی مصرفی نخواهید بود.

 

 

در بسیاری از ساختمان ها که هنوز مجهز به پنجره های دو جداره، عایق حرارت و صوت نمی باشند، این محصول می تواند بهترین گزینه برای جلوگیری از تبادل هوای داخل و خارج ساختمان باشد، و می تواند تا حدود زیادی در هزینه های شما نسبت به استفاده از پنجره های دو جداره، صرفه جویی کند.

 

 

این محصول به گونه ای طراحی شده است که براحتی و بدون نایز به ابزار یا مهارت خاصی شما می توانید آن را بر روی چهارچوب پنجره نصب کنید، با خرید پلاستیک عایق پنجره براحتی و با کمترین هزینه از تبادل گرمایشی درون و بیرون ساختمان جلوگیری کرده.

 

 

پنجره های قدیمی می توانند بیشترین نقش را درهدر رفت انرژی در خانه شما داشته باشند، اما نگران نباشید، شما می توانید با استفاده از پلاستیک عایق پنجره براحتی و با صرف کمترین هزینه ها این مشکل را حل نموده.

 

 

برای نصب این پلاستیک محافظ پنجره نیاز به اندازه گیری دقیق ابعاد پنجره داشته،  این ابعاد باید به اندازه یک الی دو سانتی متر بزرگتر در نظر گرفته شود تا براحتی بتوانید این عایق را به کمک چسب دو طرفه همراه محصول نصب کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید