Top


یکی از هنرهایی که توانسته است به خوبی جایگاه خود را در زندگی روزمره باز کرده انواع ساعت های صنایع دستی می باشند.

 

 

از میان ساعت های صنایع دستی می توان به انواع ساعت دیواری میناکاری اشاره کرد که به زیبایی و با هنر اصیل و ماندگار میناکاری آراسته شده است.

 

 

این ساعت زیبا که صفحه اصلی آن از جنس مس می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی به زیبایی آراسته شده است، توانسته است جایگاه خوبی در میان ساعت های دیواری تزئینی برای خود باز کند.

 

 

اگر به دنبال خرید یک ساعت دیواری ارزان قیمت ولی زیبا و شکیل می گردید که بتواند فضای منزل یا محل کار شما را عوض کند ما به شما پیشنهاد می کنیم ساعت دیواری طرح میناکاری را خریداری نمائید.

 

 

این ساعت زیبا دارای قابی زیبا از جنس چوب می باشد که به زیبایی با هنر اصیل و ماندگار خاتم کاری آراسته شده است و زیبایی کار را دوچندان نموده است.

 

 

این ساعت زیبا که تلفیقی زیبا و ظریف از هنر و صنعت در کنار یکدیگر می باشد توانسته است به خوبی در بازار فروش صنایع دستی جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کند.

 

 

این ساعت زیبا می تواند به عنوان هدیه ای چشم نواز برای کسانی که دوستشان دارید باشد همچنین می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ساعت دیواری طرح میناکاری به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  68000 تومان

خرید