Top


هر ساله در ماه های پایانی سال مدیران شرکت ها به دنبال خرید هدیه تبلیغاتی مناسب برای برند خود می باشند، هدیه ای که بتواند به نوعی موجب ماندگاری نام شرکت و برند آنها باشد.

 

 

در سال های اخیر با توجه به تنوع محصولات صنایع دستی استفاده از هدیه تبلیغاتی صنایع دستی یکی از انتخاب های خلاقانه به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد.

 

 

انواع محصولات خاتم کاری به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود، هدایایی که می تواند کاملا کاربردی باشد و یادآور خدمات و برند شرکت شما باشد.

 

 

از جمله هدیه تبلغاتی خاتم کاری می توان به جا قلمی خاتم کاری اشاره کرد که می تواند بر روی میز مدیریتی یا تحریر قرار گرفته و کاملا کاربردی می باشد.

 

 

از دیگر محصولات خاتم کاری که می تواند به هدیه استفاده شود، جعبه خاتم کاری ارزان قیمت می باشد که با توجه به جنبه کاربردی که دارد می تواند تاثیر گذاری خوبی داشته باشد.

 

 

جعبه خاتم کاری که متشکل از یک جعبه چوبی مرغوب می باشد که سطح خارجی آن با هنر زیبا و دقیق خاتم به زیبایی تزئین شده است، البته بعضی از انواع جعبه خاتم کاری سطح داخلی آنها نیز با هنر خاتم پوشانده شده است.

 

 

شما می توانید با تهیه محصولات خاتم کاری علاوه بر حمایت از هنرمندان عرصه صنایع دستی، روح مشتاق هنر خود را با دیدن هنر زیبا و اصیل ساخته شده به دست هنرمندان ایرانی اغوا کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری تهران به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید