Top


در سال های اخیر تمایل به استفاده از روش های طب مکمل در کنار طب نوین بسیار زیاد شده است. روش های طب مکمل در پروسه درمانی کمک به تسریع روند بهبودی می کنند. 

 

 

بعضی از نمونه های طب مکمل عبارتند از :

  1. بادکش درمانی
  2. رایحه درمانی
  3. ماساژ درمانی
  4. سب سوزنی
  5. یوگا

 

 

یکی از انواع روش های درمانی طب مکمل روش بادکش طبی بدن یا حجامت خشک می باشد که یکی از شیوه های طب سنتی مرسوم در بسیاری از کشور ها همچون چین و ایران می باشد. استفاده از روش بادکش درمانی می تواند علاوه بر کاهش درد موجب ترسغ در روند بهبودی بسیاری از بیماری ها شود.

 

 

در بسیاری از روزها که شما درگیر انجام کارهای سخت روزانه می باشید، این خستگی ناشی از تجمع بعضی از مواد زائد از جمله تجمع اسید لاکتیک در بدن می باشد که موجب اختلال در خونرسانی موضعی در بدن می شود.

 

 

در چنین مواقعی استفاده از بادکش طبی بدن می تواند با ایجاد وکیوم و ایجاد خلاء موجب انبساط رگ های خونی و افزایش حجم حونی در سطح بدن و خونرسانی بیشتر می شود. در نتیجه با افزایش اکسیژن رسانی به سلول ها باعث رفع خستگی می شود.

 

 

دستگاه بادکش بدن یا حجامت خشک، یک وسیله خانگی می باشد که به شما امکان استفاده از این روش طب سنتی را در خانه و بدون نیاز به مراجعه به مراکز طب مکمل می دهد.

 

 

روش کار دستگاه بادکش طبی بدن 6 سر

دستگاه حجامت ارزان، که دارای یک عدد دسته وکیوم به همراه 6 عدد لیوان سوپاپ دار در سایز های مختلف می باشد که به منظور استفاده در نقاط مختلف بدن تعبیه شده است.

 

 

برای استفاده از این دستگاه، بست به موضع مورد نظر که می خواهید بادکش طبی انجام دهید یکی از لیوان ها را انتخاب کرده و به دستگاه وکیوم متصل می کنید و بر روی موضع مورد نظر قرار می دهید.

 

 

با کشیدن دسته وکیوم دستگاه بادکش طبی بدن، فرآیند بادکش بر روی موضع مورد نظر انجام می شود. در این مرحله شما می توانید دسته را از لیوان جدا نموده، در آخرین مرحله بعد از اتمام زمان مورد نظر با اندکی فشار می توان لیوان ر از موضع جدا کرد.

 

 

توجه کنید برای آزاد سازی لیوان نیاز به کشدن لیوان نمی باشد و تنها کافی است مقداری لیوان فشار داده شود تا براحتی از موضع مورد نظر جدا شود.

 

 

مکانیسم عملکرد روش بادکش بدن بر بهبود بیماری ها

استفاده از دستگاه حجامت می تواند با ایجاد وکیوم در محل مورد استفاده باعث افزایش خونرسانی به موضع مورد نظر می شود، بنابراین میزان اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به سلول های بدن می رسد و می تواند باعث رفع خستگی و درد شود.

 

 

 

استفاده از روش بادکش بدن می تواند در بهبود و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن و همچنین عفونت های موضعی بسیار موثر باشد، زیرا استفاده از بادکش در محل مورد نظر  موجب افزایش خونرسانی موضعی در محل مورد نظر و افزایش فاکتور های ضد التهاب و سلول های دفاعی و در نتیجه بهبود موضع مورد نظر می شود.

 

 

مزایای استفاده از دستگاه حجامت خانگی

1. یکی از مزایای استفاده از بادکش طبی بدن رفع لاغری موضعی و افزایش حجم ماهیچه ای می باشد که با استفاده متناوب از بادکش در محل مورد نظر و جذب خون و مواد غذایی می باشد.

 

 

2. استفاده از بادکش درمانی می تواند در کاهش درد اسپاسم عضلانی ناشی از خستگی های رانه بسیار موثر باشد، بادکش با ایجاد فشار منفی باعث انبساط عضلانی شده و در رفع اسپاسم می شود.

 

 

3. استفاده از روش بادکش درمانی برای افرادی که دچار یبوست می باشند بسیار مفید باشد، استفاده از بادکش در ناحیه شکم می تواند به بهبود حرکت دودی شکل روده کمک نموده و یک راه حل بسیار مناسب برای درمان یبوست می باشد.

 

 

4. اگر شما نیز از گز گز شدن و خواب رفتن دست و پای خود رنج می برید و استفاده از بادکش در رفع خواب رفتگی ها گزگز اندام با تسریع خون رسانی بسیار موثر می باشد .

 

 

برای مشاهده انواع دستگاه حجامت و خرید اینترنتی دستگاه حجامت خشک به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ماست.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت : 17900 تومان

خرید