Top


میناکاری هنر ظریف ایرانی که نزدیک ترین معنای لغوی به مینا، آبی آسمان می باشد، هنری که با سرپنجه هنرمند میناکار با چینش رنگ های سرد و گرم بر کالبد فلز مس روحی تازه می آفرینند، روحی سرشار از زندگی و بودن که در این دنیای مدرن امروزی راهی برای نجات از روزمرگی ها می باشد.

 

 

میناکاری هنری که به هنر آتش و خاک معروف می باشد و نقاشی مینا سبک متداول برای تولید محصولات میناکاری که توسط هنرمندان میناکار مورد استفاده قرار می گیرد. ظروف میناکاری شده از برترین سوغات ایرانی می باشد که توانسته است سهم خوبی در بازار های جهانی داشته باشد.

 

 

در شهر گرگان نیز به مانند سایر شهرهای کشورمان صنایع دستی متنوعی تولید می شود که از انواع آن می توان به تولید انواع زیورآلات، قالیچه های ترکمن، ابریشم بافی و در کنار این موارد می توان به سوغاتی های خوردنی این شهر نیز اشاره کرد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

باید توجه داشت، هنر محدود به منطقه خاصی نمی باشد و دوستداران هنر در هر کجای کره خاکی به سمت و سوی هنر مورد نظر خود کشیده می شوند، هرچند هنر میناکاری را به شهر اصفهان می شناسیم، اما دوستداران هنر میناکاری در سراسر ایران و جهان پراکنده می باشند.

 

 

مجموعه تک سبد به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان محصولات صنایع دستی ایرانی بخصوص ظروف میناکاری شده شرایط خرید اینترنتی میناکاری در گرگان را به ساده ترین و مطمئن ترین شکل ممکن فراهم آورده است، تا دوستداران این هنر بتوانند محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنند.

 

 

تنوع محصولات میناکاری یکی از دلایل مهم محبوبیت این هنر محبوب ایرانی می باشد، نواع گلدان میناکاری، آینه و شمعدان میناکاری، بشقاب میناکاری و..... که با بهترین کیفیت به دست هنرمندان میناکار کشورمان در اقصی نقاط ایران تهیه و تولید می شود. برای اطلاع قیمت میناکاری در گرگان به لینک خرید مراجعه کنید.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.