Top


یکی از عوامل موثر در خشکی پوست، از دست رفتن آب بدن که اصطلاحا به آن دی هیدریشن گویند، می باشد. عوامل متعددی می تواند موجب این اتفاق باشد از جمله شرایط آب و هوایی و در واقع اقلیم آب و هوایی زندگی شما.

 

 

 

ایران به عنوان یکی از کشورهای واقع در اقلیم آب و هوایی خشک، میزان رطوبت موجود در هوا بسیار کم می باشد، بنابراین میزان تبخیر آب در سطح پوست زیاد می شود و این امر می تواند منجر به خشکی پوست شود.

  

 

علائم پوست خشک عبارت است از پوسته پوسته شدن، خارش و ترک خوردن در سطح پوست می باشد که می تواند بسیار آزار دهنده باشد اما اگر خشکی پوست شما در اثر کاهش رطوبت هواباشد دارای راه حل ساده ای می باشد.

 

 

 

یکی از راه حل های درمانی برای پوست های خشک استفاده از دستگاه های رطوبت ساز می باشد که می تواند با تامین میزان رطوبت استاندار در هوا موجب تایمن رطوبت سطحی پوست و کاهش علائم خشکی پوست شود.

 

  

 

شما می توانید با انتخاب یک راه حل ساده و خرید دستگاه بخور صورت با افزایش میزان رطوبت محل زندگی خود، رطوبت از دست رفته پوست خود را تامین نمائید و پوستی شاداب و سرزنده داشته باشید.

 

 

 

یکی از انواع دستگاه های رطوبت ساز، دستگاه بخور گرم می باشد که با وارد کردن بخارات گرم آب به داخل محیط امکان تامین رطوبت پوست را فراهم می آورد.

 

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه هاب بخور گرم امکان استفاده از انواع اسانس ها و روغن های گیاهی در داخل آنها می باشد که می تواند در تامین سلامت پوست بسیار موثر باشد.

  

 

شاید شما بارها در سالن های آرایشگاهی قبل از استفاده از ماسک های پوست صورت شاهد استفاده از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی می باشید، این امر به دلیل باز شدن منافذ پوستی و تاثیر بهتر ماسک صورت می شود.

 

 

در واقع استفاده از بخور گرم صورت باعث باز شدن منافذ پوستی و آبرسانی پوست می شود، البته باید به این نکته اشاره کرد قبل از استفاده از بخور گرم صورت حتما پوست خود را با یک شوینده ملایم شستشو داده و ار هرگونه مواد آرایشی و آلودگی پاک کنید.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت می تواند باعث افزایش جریان خون مویرگی در سطح پوست صورت شده و این امر می تواند موجب شادابی و طراوت پوست شما شده، بنابراین استمرار بر این روش می تواند در جلوگیری از روند پیری پوست شما موثر باشد.

 

 

در واقع یکی از عوامل موثر در پیری زود رس پوست، مسئله خشکی پوست می باشد که باعث کاهش حالت انعطاف پذیری پوست و چروک سطحیو عمقی پوست می شود.

 

 

 

استفاده از بخور گرم صورت به صورت دوره ای و مرتب می تواند در پاکسازی عمیق پوست، باز شدن منافذ پوستی و خلاصی از شر آکنه و جوش های زیر پوستی بسیار موثر باشد.

 

 

اگر شما نیز دارای پوستی خشک می باشید یا خواهان داشتن پوستی با لطافت و درخشنگدگی بیشتر می باشید می توانید با استفاده از دستگاه بخور گرم صورت و یک روغن گیاهی به پوست شاداب و ایده آل خود برسید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت high tech به لینک زیر مراجعه نموده. تک سبد یک فروشگاه اینترنتی امن برای خرید محصولات با کیفیت و مقرون بصرفه می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000  تومان

خرید