Top


استفاده از آبمیوه گیری های دستی شاید بنظر بیاید که منطقی نباشد، ولی ما در این مقاله قصد داریم شما را با یک آبمیوه گیری دستی اهرمی آشنا کنیم.

 

 

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، یک آبمیوه گیری اهرمی دستی می باشد که جنس بدنه آن از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ می باشد.

 

 

با استفاده از این آبمیوه گیری دستی؛ بدون نیاز به برق به راحتی کار همه افراد خانواده می توانند آب میوه طبیعی تهیه نمایند و نیازی به استفاده از آبمیوه های صنعتی نیست.

 

 

این آبمیوه گیری که یکی از انواع آب میوه گیری دستی می باشد که به شما امکان تهیه آب پرتقال، لیمو و انار را می دهد بدون احساس تلخی ناشی از آب پوشته میوه.

 

 

این آب میوه گیری دارای دسته و چرخ دنده های  از جنس فولاد آبکاری شده  می باشد و همچنین دارای کفی مخصوص  به منظور قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد.

 

 

این آبمیوه گیری اهرمی دارای طراحی  مشابه آبمیوه گیر های دستی می باشد به گونه ای که دارای قسمت نیم دایره ای می باشد که میوه بر روی آن قرار می گیرد و با فشار اهرم را به سمت پایین آب میوه گرفته می شود.

 

 

ابعاد این آبمیوه گیری عبارت است از  13*26*38 سانتی متر و دارای  وزنی حدود آن 7.384 کیلو گرم می باشد. به دلیل دارا بودن محفظه 11 سانتی شما می توانید میوه های بزرگ را نیز در داخل آن قرارداده.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی آب پرتقال گیری دستی اهرمی   به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  165000 تومان

خرید