Top


 

حباب بازی بازی ایست که همه ی ما در حیاط خانه مان یا در زمین بازی انجام در کودکیمان انجام داده ایم. این بازی به غیر از هیجان و دردسرهایی که برای مادرانمان درست می کردیم، فواید زیادی داشت که از آن بی خبریم.

بالا و پایین پریدن کودکان هنگامی که به دنبال حباب ها می دوند، بودن در گروه همراه دیگر بچه ها و همراهی و بازی با آنها از جمله فواید این کار برای بچه هاست.

علاوه بر این موارد، حباب ها می توانند به عنوان یک عنصر تزئیینی و زیبا در میهمانی های شما نقش ایفا کنند. حتی برخی عکاسان برای افزایش زیبایی عکس و افزودن جلوه های ویژه به عکس های پرتره از حباب ها استفاده می کنند.

به همین منظور می خواهیم در اینجا به شما بهترین حباب ساز برقی  را معرفی کنیم و در ادامه چند عکس حباب ساز برقی با هم ببینیم.

این دستگاه بسیار جذاب می تواند در هر لحظه چندین حباب به هوا بفرستد و فضایی خیالی ایجاد کند. با استفاده از پ محلول مخصوص آن، کف غیر سمی درست کنید و به محفظه ی دستگاه بفرستید.

این دستگاه دارای یک پره است که روی آن چند حفره با سایز های مختلف تعبیه شده است. پشت این پره یک فن وجود دارد که حباب ها را بلافاصله پس از تولید به سوی هوا هل می دهد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

خرید محصول