Top


انتخاب هدیه مناسب می تواند کار سختی باشد، انتخاب یک هدیه که علاوه بر کارآمد بودن بتواند حس و عواطف شما را منتقل کند و ارزش خوبی نیز داشته باشد معمولا سخت می باشد و نیاز به صرف وقت و گاها هزینه های بالایی دارد.

 

 

همواره انتخاب یک کالایی با قیمت بالا نمی تواند هدیه ای مناسب محسوب شود، شما می توانید با انتخاب محصولی از گروه صنایع دستی یک هدیه زیبا و تاثیر گذار باشد که علاوه بر ارزش هنری می تواند احساس شما را نیز به خوبی منتقل کند.

 

 

یکی از ویژگی های مثبت صنایع دستی برای انتخاب به عنوان هدیه، تنوع موجود در این گروه کالایی می باشد که می تواند طیف گسترده ای از سلایق را پوشش دهد، انواع محصولات از جنس چوب، فلز، سنگ و .... که انتخاب را برای شما آسان می کند و در عین حال این عمل به نوعی حمایت از تولید کننده داخلی و صنایع دستی ایرانی می باشد.

 

 

یکی از انواع صنایع دستی ایرانی که به دلیل تنوع محصولات و همچنین جنس مواد مورد استفاده در آن بسیار مورد استقبال به عنوان هدیه بوده، هنر خاتم کاری می باشد، هنری که برای تزئین سطوح چوبی مورد استفاده قرار می گیرد، هنری زیبا و ارزشمند که دارای تاریخ و پیشینه ای غنی می باشد.

 

 

یکی از انواع محصولات خاتم کاری که پتانسیل بالایی برای انتخاب به عنوان هدیه دارد، جعبه خاتم کاری می باشد، این محصول که دارای تنوع طرح و ابعاد مختلف می باشد و می تواند مورد پسند هر هنر دوست خوش سلیقه ای قرار گیرد.

 

 

شما می توانید با خرید جعبه جواهرات خاتم کاری، یک هدیه زیبا و بیادماندنی برای عزیزان خود تهیه کنید، هدیه ای که علاوه بر زیبایی و جنبه تزئینی کاملا کاربردی می باشد و می تواند به عنوان یک محل برای نگهداری زیورآلات و جواهرات شما مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری اصفهان به وب سایت تک سبدمراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید