Top


با توجه به اینکه کاهش رطوبت هوا می تواند منجر به افزایش بیماری های واگیر دار بشود، نیاز به استفاده از دستگاه های بخور برای افزایش رطوبت هوا امری ضروری می باشد.

 

 

با توجه به اقلیم آب هوایی کشورمان که گرم و خشک می باشد و همچنین افزایش آلودگی های زیست محیطی و کاهش میزان رطوبت هوا نیاز به خرید یک دستگاه بخور سرد و گرم ارزان ضروری می باشد.

 

 

در واقع خشکی هوا می تواند موجب آسیب های تنفسی فراوانی بشود به عنوان مثال با خشک شدن مجاری بینی تنفس سخت می شود و همچنین می تواند در تشدید بیماری های سینوزیتی موثر باشد.

 

 

دستگاه بخور سرد دارای یک مخزن آب می باشد که آب ذخیره شدن در آن را به کمک جریان الکتریکی تبخیر کرده و وارد جریان هوا کرده و موجب افزایش میزان رطوبت هوا می شود.

 

 

بخور سرد طرح لامپ رومیزی یکی از ارزانترین نمونه های دستگاه بخور سرد می باشد که با توجه به ابعاد کوچک و وزن کم امکان جابجایی راخت را فراهم می آورد.

 

 

جنس بدنه این دستگاه بخور سرد از مواد ABS + PT + PP می باشد و نوع تکنولوژی بکار رفته در این محصول از نوع  آلتراسونیک می باشد و  ذرات ریز آب را به صورت متوازن و مساوی در هوا پخش می کند.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دستگاه بخور سرد ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید