Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner LED Flashlight pattern Fidget Spinner

LED Flashlight pattern Fidget Spinner

فیجت اسپینر چراغ دار طرح گل  LED Flashlight pattern Fidget Spinner دارای 11 ال ای دی کوچک به رنگ های قرمز، سبز و آبی می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی دارای جنبه درمانی ضد استرس و اضطراب می باشد. این اسپینر دارای بلبرینگ skf روان با چرخش بی صدا است. وزن اسپینر فقط 28 گرم بوده و حس خوبی در زمان کار با آن خواهید داشت. فیجت اسپینر چراغ دار طرح گل در محیط های تاریک و کم نور بسیار درخشان بوده و طرح های مختلف گل دار و رنگارنگی را در زمان چرخش خود ایجاد می کند.

ابعاد بدنه اسپینر 1*7*7 سانتی متر می باشد و قابل استفاده با یک دست، دو دست و یا سطوح صاف مثل میز می باشد.مدت زمان چرخش این اسپینر زیاد نبوده و بیشتر جنبه رقص نور داشته و حالت تزئینی دارد. این اسپینر دارای باتری لیتیومی نوع CR1620 سکه ای 3 ولت قابل تعویض می باشد.

ناموجودفیجت اسپینر چراغ دار طرح گل  LED Flashlight pattern Fidget Spinner دارای 11 ال ای دی کوچک به رنگ های قرمز، سبز و آبی می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی دارای جنبه درمانی ضد استرس و اضطراب می باشد. این اسپینر دارای بلبرینگ skf روان با چرخش بی صدا است. وزن اسپینر فقط 28 گرم بوده و حس خوبی در زمان کار با آن خواهید داشت. فیجت اسپینر چراغ دار طرح گل در محیط های تاریک و کم نور بسیار درخشان بوده و طرح های مختلف گل دار و رنگارنگی را در زمان چرخش خود ایجاد می کند.

 

فیجت اسپینر

 

ابعاد بدنه اسپینر 1*7*7 سانتی متر می باشد و قابل استفاده با یک دست، دو دست و یا سطوح صاف مثل میز می باشد.مدت زمان چرخش این اسپینر زیاد نبوده و بیشتر جنبه رقص نور داشته و حالت تزئینی دارد. این اسپینر دارای باتری لیتیومی نوع CR1620 سکه ای 3 ولت قابل تعویض می باشد.

 

 

جهت تعویض باتری لازم است قسمت شیشه ای محفظه چراغ را از بدنه اسپینر با فشار یک انگشت خارج نمایید ، حال درب آن را باز نموده و با یک وسیله نوک تیز باتری را از محل خود خارج نموده و جایگزین کنید. دقت داشته باشید حالت چراغ ها در زمان قرار دادن مجدد محفظه درون بدنه باید عمودی باشد تا در زمان چرخش طرح ها به درستی تشکیل شوند.

 

اسپینر چراغ دار

 

فیجتینگ معادل انگلیسی Fidgeting به معنی حرکات کوچک و تکراری یک شیئ است. اغلب افراد این کار را به صورت ناخودآگاه انجام می دهند که برای تخلیه انرژی و آرامش گرفتن انجام می شود. فیجت ها ابزارهایی هستند که توسط متخصصین روانشناسی نیز توصیه شده و برای کاهش استرس، کاهش اضطراب، ایجاد تمرکز اعصاب و آرامش، تخلیه عصبی و انرژی های منفی درونی بسیار مفید هستند و به خصوص برای بیماران مبتلا به اوتیسم توصیه شده است. در زمان کار با فیجت اسپینر مغز فرد درگیر کار با اسپینر و ایجاد حرکات مختلف می شود و در نتیجه با مشغول شدن مغز، ذهن فرد از مشکلات روزمره دور شده و در نتیجه آرامش و تمرکز جایگزین استرس و اضطراب خواهد شد.

 

فیجت اسپینر LED

 

فیجت برای تمام کسانی که عاداتی از جمله تکان دادن دست یا پاهایشان در حال انجام کار یا مشاهده تلویزیون دارند، کسانی که عادت دارند کنترل تلویزیون را در دست گرفته و با دکمه های آن بازی کنند، کسانی که عادت دارند مدام چیزی در دست داشته و تکان دهند، کسانی که دارای شغل های پر استرس هستند، داشن آموزان و دانشجویانی که در زمان امتحانات خود استرس می گیرند، افرادی که کار تمرکزی انجام می دهند و .... در کل می توان گفت هرکسی که دچار مشکلات عصبی، استرس و تمرکزی است می تواند از فیجت استفاده کند.

 

اسپینر چراغ دار طرح گل

 

اسپینر معادل انگلیسی Spinner یک نوع فیجت چرخشی است که همان کار فیجت ها یعنی کنترل اعصاب و تخلیه عصبی را انجام می دهد. طرز کار این نوع فیجت ها به این صورت است که فرد با چرخاندن سریع آن و تمرکز در سریع تر چرخاندن و طولانی مدت چرخیدن فیجت به آرامش دست میابد. اسپینر ها انواع مختلفی دارند و در شکل ها و رنگ های مختلفی نیز موجود هستند. برای مثال اسپینر 3 پره، اسپینر 5 پره، اسپینر 2 پره، اسپینر دایره ای، اسپینر بیضی، اسپینر مربعی و ....

 

اسپینر چراغ دار LED

ناموجود1 2 3 4 5