Top


پوست سالم و شاداب نیاز به مراقب های ویژه ای دارد و این امر می تواند شما را متحمل هزینه های زیادی بکند، روش های تهاجمی مورد استفاده برای پوست شاداب که می تواند هزینه های زیادی را به هماه داشته باشد انواع لیزر، میکرودرم و... می باشد اما روش های ساده تر و کم خرج تری نیز وجود دارد.

 

 

یکی از روش هایی که شاید به ندرت توسط متخصصان پوست توصیه شود، استفاده از بخور گرم صورت و انواع ماسک های گیاهی می باشد که نه تنها حالت تهاجمی نداشته بلکه به نسبت سایر روش ها دارای هزینه های کمتری می باشد و در دسترس همگان بوده.

 

 

علت اینکه ما می گویم این روش یکی از روشهای مقرون بصرفه برای پوست سالم و شاداب می باشد این است که شما برای بهرمندی از فواید بخور تنها کافی است که با خرید دستگاه بخور صورت برای همیشه از مزایای این دستگاه بهرمند شوید.

 

 

اگر شما قصد خرید یک دستگاه بخور ایستاده که بتوانید با آن از بخور کامل صورت، بینی و دهان بهرمند شوید می توانید دستگاه بخور صورت high tech را امتحان کنید. این دستگاه به شما کمک می کند پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت می تواند فواید بیشماری داشته باشد که مهمترین آنها عبارت است از پاک کردن سلول های مرده پوست، فراهم آوردن امکان پاک سازی عمیق جوش های سرسیاه و سرسفید، تسریع در خون رسانی در پوست صورت و باز شدن منافذ پوست.

 

 

نکته ای که باید به آن توجه کنید، استفاده مستمر از دستگاه بخور صورت می باشد تا اثر دهی لازم را داشته باشد. بنابراین شما در هفته دو الی سه بار از بخور گرم یا سرد استفاده کنید تا اثرات خوب این روش درمانی را به خوبی درک کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت انواع دستگاه بخور صورت به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

خرید