Top


آب میوه ها یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در بین کودکان و بزرگسالان می باشد، یکی از توصیه های پزشکان به خانواده ها استفاده از انواع آبمیوه های طبیعی بهعنوان میان وعده ای سالم و مقوی برای کودکان می باشد.

 

 

یکی از آبمیوه های محبوب در بین همه آب انار می باشد، این آب میوه محبوب خواص بیشماری دارد که برای حفظ سلامتی بسیار مفید می باشد، اما شاید به دلیل سخت بودن تهیه آن از خوردن آن صرف نظر کنید یا ترجیح به استفاده از انواع صنعتی ان بدهید که عوارض زیادی دارد.

 

 

اما شما با تهیه آب انار گیری دستی اهرمی به سادگی و بدون دردسر از نوشیدن یک آبمیوه طبیعی لذت ببرید، از مهمترین ویژگی های این محصول طراحی سادع و کاملا کاربردی این محصول می باشد که علاوه بر گرفتن آب انار می توانید برای تهیه آب پرتقال و انواع مرکبات استفاده کنید.

 

 

این محصول دارای یک صافی از  جنس آلومینیوم می باشد که مانع از وارد شدن تفاله های میوه به داخل آبمیوه می شود، این محصول را می توانید علاوه بر خانه در آبمیوه فروشی ها و کافی شاپ ها نیز استفاده کنید.

 

 

یکی از ویژگی های این محصول سهولت در شستشوی آن می باشد، این محصول کاملا ایرانی می باشد و دارای ابعاد 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم می باشد و قطر محفظه آبگیری حدود 11 سانتی متر بوده بنابراین می توانید میوه هایی با سایز بزرگ هم با آن آب بگیرید.

 

 

با استفاده از این محصول می توانید براحتی  آب انواع میوه های آبدار مانند انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت و دیگر مرکبات را بدون مصرف برق و به صورت دستی با استفاده از اهرم بگیرید و از خوردن یک آبمیوه طبیعی لذت ببرید.

 

 

با استفاده از این دستگاه می توانید آب انار بگیرید و آب انار درون محفضه دستگاه جمع می شود و می توانید آن را به آسانی درون یک لیوان بریزید و نوش جان کنید. صافی فلزی متحرکی که درون محفظه تعبیه شده است حتی دانه های انار را نیز به خوبی جدا می کند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب میوه گیری دستی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165,000  ريال

اطلاعات بیشتر و خرید