Top


آنتی اکسیدان ها می توانند تاثیر بسزایی در سلامت بدن شما داشته باشند و میزان آسیب‌پذیری سلول‌‌ها بدن را در مقابل بیماری هایی از جمله آلزایمر، بیماری های قلبی و عروقی و بیماری های پوستی محافظت نماید. آبمیوه ها سرشار از آنتی اکسیدان می باشند.

 

 

یکی از مهمترین منابع عالی ویتامین‌ها و مواد معدنی، آب میوه ها می باشند که موجب بالا رفتن عملکرد مغز می شود. آب پرتقال یکی از آبمیوه های مورد علاقه کودکان می باشد، حال اگر این آبمیوه طبیعی و بدون افزودنی ها و شکر باشد می تواند تاثیرات بسزایی در سلامت بدن داشته باشد.

 

 

اگر شما از نوشیدن آبیموه ها لذت می برید ولی تمایل به استفاده از آبمیوه های صنعتی ندارید می توانید با خرید یک آب میوه گیری دستی مرکبات  براحتی آب انواع مرکبات از جمله پرتقال، لیمو، گریپ فروت و ... را بدون نیاز به برق  و به آسانی تهیه کنید.

 

 

شما با خرید یک آب میوه گیری دستی اهرمی می توانید علاوه بر گرفتن آب انواع مرکبات، آب انار طبیعی نیز تهیه کنید. استفاده از این آبمیوه گیری بسیار آسان می باشد و بدون نیاز به برق و باطری و تنها با استفاده از نیروی دست آب انواع میوه ها را بگیرید.

 

 

آب انار علاوه بر دارا بودن آنتی اکسیدان بالا به دلیل رنگ قرمز خود دارای لیکوپن نیز می باشد که خاصیت ضد سرطانی بالایی دارد. برای تهیه آب انار طبیعی می توانید از یک آب میوه گیری دستی اهرمی استفاده کنید.

 

 

آبمیوه های طبیعی سرشار از آنتی‌اکسیدان، پتاسیم و فیبر می باشند، بنابراین مصرف آنها می توانند در تامین سلامتی بدن شما تاثیر بسزایی داشته باشد. باید خاطر نشان کرد آبیموه ها در کنار فواید بسیار دارای کالری کمی می باشند و می توانند در رژیم ها مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید آب میوه گیری دستی ایرانی به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید